Hľadáte novú kariéru? Nadpriemerný príjem?

Spoločnosť Finanzpartner úspešne pôsobí na slovenskom finančnom trhu už niekoľko rokov, počas ktorých vybudovala a upevnila svoje postavenie kľúčového partnera pre mnohé finančné inštitúcie. Od svojho vzniku v roku 2008 radikálne každoročne rozširuje sieť svojich oficiálnych pobočiek. Spoločnosti sa tak postupne podarilo pokryť nielen najvýznamnejšie regióny v rámci celého Slovenska, ale približovať kvalitné služby finančného sprostredkovania čoraz väčšiemu počtu obyvateľov Slovenska.

 V roku 2013 vstúpil Finanzpartner do strategického partnerstva s jednou s najväčších slovenských realitných kancelárií, ktorá disponuje viac ako 15 ročnými skúsenosťami na realitnom trhu, prepracovaným know how, ako aj stabilným a vysoko kvalifikovaným odborným tímom tvoriacim centrálu spoločnosti. Týmto spojením Finanzpartner získal neoceniteľného partnera na realitnom trhu a s ním i kvalitné portfólio klientov a nehnuteľností.

Finanzpartner tak vytvoril jedinečný koncept – veľkú a stabilnú spoločnosť poskytujúcu svojim klientom komplexné sprostredkovateľské služby od:

  • finančného sprostredkovania– hypotéky, úvery, poistenie, zaistenie, doplnkové dôchodkové sporenie, vklady, úvery, investovanie
  • až po komplexnú realitnú činnosť, zahrňujúcu sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľností, právne poradenstvo, oceňovanie nehnuteľností, vypracovanie znalecných posudkov, geometrických plánov, vypracovanie projektovej dokumentácie, výkon stavebného dozoru, zastupovanie pre úradmi verejnej správy.

   U nás kariéra nekončí pri realitnom maklérovi. Máte šancu si otvoriť  vlastnú pobočku, pričom Vás podporíme, pomôže Vám a získate ďalšie výhody.

   Ako jedna z mála realitných kancelárii máme Akadémiu vzdelávania, ktorá sa koná každý mesiac pre našich maklérov a manažérov. Vďaka tomu dnes tvoríme špičku v realitnom odbore a klienti sa na nás s dôverou obracajú.

Náplňou práce realitného makléra je:

  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
  • návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií a fotodokumentácia
  • administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
  • návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Čo nájdete len u nás vo Finanzpartneri:

  • po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy to ďalej preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atď. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať náboru nových nehnuteľností a prehliadkam.
  • neplatíte a nestaráte sa o inzerciu, zabezpečuje to kancelária na viac ako 150 internetových serveroch
  • neplatíte za prenájom kancelárie
  • finančne sa nepodieľate na chode kancelárie
  • neplatíte žiadne poplatky

Čo požadujeme:

  • ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie
  • základy práce s PC
  • samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
  • príjemné vystupovanie
  • serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
  • obchodný duch
  • lojalita
  • ochota učiť sa nové veci
  • záujem o realitný trh
  • vodičský preukaz skupiny B
  • motorové vozidlo

Ak chcete podnikať v realitách, obráťte sa na nás, sme silná a stabilná spoločnosť s dobrou znalosťou trhu a skúsenosťami s rozbehom kariéry realitného makléra. Túto pozíciu môžete vykonávať aj popri inom zamestnaní.

Hľadáme maklérov pre naše už otvorené pobočky a aj pre nové po celom Slovensku.

Váš životopis a motivačný list zašlite na: kariera@fpreality.sk

JUDr. Tomáš Nagy

Konateľ

Realitná kancelária Finanzpartner reality