Sme členmi Realitnej Únie, ako aj Asociácie realitných kancelárií Slovenska
Sme členmi Realitnej Únie, ako aj Asociácie realitných kancelárií Slovenska
Finanzpartner reality
Finanzpartner reality Váš spoľahlivý partner pre trh s nehnuteľnosťami
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PRENÁJOM - PEKNÝ RD ČAKAJOVCE (375-22-JU)

Cena:
1 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Čakajovce
Kategória: Domy a vily
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 1990 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:375-22-JU

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom pekný kompletne zariadený 4 izbový rodinný dom 130 m2 po kompletnej rekonštrukcii 11 km od Nitry v obci Čakajovce na pozemku
o rozlohe 1990 m2..
IS: nový plynový kotol, elektrina, obecná voda, na pozemku studňa na zavlažovanie záhrady, žumpa.

Kompletná rekonštrukcia prebehla v roku 2014:
– elektrické rozvody
– nový krov,
– podlahy, stierky
– nová kuchynská linka
– interiérové dvere
– plastové okná
– nová brána
– zateplený - 10 cm polystyrén, nová fasáda
Výhody: tiché prostredie, škola, škôlka, obchod, autobusová a železničná doprava, obec s kompletnou občianskou vybavenosťou, vyhľadávaná lokalita (blízkosť priemyselného parku - Jaguar/Land Rover).
Dohoda možná.


V prípade záujmu kontaktujte:
Jana Urbanová, tel: 0903 403 582
e-mail: jana.urbanova-ZVNC-fpreality.sk

Maklér:

makler
Maklér:Jana Urbanová
Telefón:0903 403 582
E-mail:jana.urbanova-ZVNC-fpreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

priama kúpa nehnuteľností
Nová centrála spoločnosti Vážení klienti a spolupracovníci, pred krátkym časom sme sa presťahovali do nových priestorov. Našim pôsobiskom sa stal dom v centre Nitry, kde Vás radi uvítame. Naša adresa je Hodálova 3, Nitra.
Nový tablet pre kolegyňu Urbanovú Dnes sme odovzdali šikovnej kolegyni Jane Urbanovej výhru za produkciu v mesiaci marec 2017 - nový tablet. Pani Urbanová porazila v tejto marcovej súťaži i kolegov a kolegyne z partnerskej spoločnosti BeMi, preto jej právom patrí obdiv. Gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov!
Priama kúpa PRIAMA KÚPA NEHNUTEĽNOSTÍ Finanzpartner reality ponúka svojim klientom možnosť odkúpenia ich nehnuteľností a to i nehnuteľností, ktoré sú zaťažené záložným právom, exekučným záložným právom, prípadne inými právami tretích osôb. Proces priamej kúpy je rýchly a transparentný. Po obhliadke a ocenení nehnuteľnosti nasleduje podpis dokumentov priamo medzi klientom a Finanzpartner reality. Priama kúpa nehnuteľností je vhodná najmä pre klientov,...
Sme členom ARKS Sme členom ARKS V januári sa aj Finanzpartner reality stal členom ARKS.   Hlavným cieľom je prosperita realitných kancelárií, presadzovanie ich záujmov, vzájomná spolupráca členov,  využívanie nových poznatkov, zvyšovanie kvality služieb  a tým zlepšenie povedomia slušných ľudí pracujúcich v realitnom biznise. Prajeme veľa úspechov!
Byty v novostavbách: Za a proti Byty v novostavbách Pred kúpou bytu treba mať jasno v tom, či chcete kúpiť novostavbu alebo Vaše požiadavky splní aj starší byt. Dnes sú vyhľadávanejšie práve novostavby kvôli mnohým výhodám, no nezabúdajme na to, že každá minca má dve strany a aj novostavby majú nejaké mínusy. Vieme, že kúpa bytu patrí k tým najväčším životným krokom a celkovo sa jedná o veľkú finančnú investíciu. Vzhľadom na to je...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
Zahraničie
V krátkosti o nás

Finanzpartner reality s.r.o. je dcérskou spoločnosťou a realitnou divíziou spoločnosti Finanzpartner, a.s., ktorá patrí medzi najúspešnejšie spoločnosti na slovenskom finančnom trhu. V roku 2013 vstúpila na realitný trh, vďaka strategickému partnerstvu s jednou z najväčších slovenských realitných kancelárií, čo jej umožňuje poskytovať klientom KOMPLEXNÉ A BEZPLATNÉ sprostredkovateľské služby v oblasti realít a financií.